Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.

ELEKTRONARZĘDZIA

Szlifierki kątowe,
wiertarko-wkrętarki, wkrętarki udarowe, wiertarki udarowe,
młoto-wiertarki, młoty udarowe

IZOLACJE TERMICZNE

izolacje ze spienionego polietylenu

WIĘCEJ

SYTEMY WENTYLACJI

kompletny system do montażu instalacji wentylacji

WIĘCEJ

ARMAFLEX DuoSolar

Preizolowana, podwójna stalowa rura w zwojach

WIĘCEJ

SYSTEMY PRZECIWPOŻAROWE

PROMAT

WIĘCEJ

Doradztwo techniczne:


 
        
Dyrektor handlowy
Paśniewski Mieczysław
tel 535 77 00 77
pasniewski@izola.pl

 
        
Regionalny kierownik sprzedaży
Kostur Andrzej
tel 534 44 77 77
kostur@izola.pl

 
        
Regionalny kierownik sprzedaży
Omieciński Robert
tel 604 905 405
ro@izola.pl

 
        
Regionalny kierownik sprzedaży
Zabłocki Marcin
tel 534 444 333
zablocki@izola.pl

 
        
Regionalny kierownik sprzedaży
Świerczyński Mateusz
tel 668 44 99 66
ms@izola.pl

Kontakt

Dział obsługi klienta:

IZOLA ŁÓDŹ
Wojdak Konrad
tel 534 22 11 11
wojdak@izola.pl
Urbaniak Agnieszka
tel 668 027 200
urbaniak@izola.pl
Goszkowski Arkadiusz
tel 881 20 55 20
goszkowski@izola.pl

Łódź, 93-228, ul. Wedmanowej 4; tel. 42 649 19 19; fax 42 649 21 21; izola@izola.pl

IZOLA WARSZAWA
Strach Marcin
tel 533 77 00 77
strach@izola.pl
Witkowska Milena
tel 533 355 123
witkowska@izola.pl
Izabella Grzegorczyk
tel 730 221 777
grzegorczyk@izola.pl

Warszawa, 02-884 , ul. Puławska 506/508; tel. 22 649 21 58; fax 22 649 20 58;  biuro@izola.pl

Formularz kontaktowy

* - pole wymagane

Mapa dojazdu


 "IZOLA" Sp. z o.o. Sp.k.
NIP: 728-26-01-457, REGON 100143995
SĄD REJONOWY DLA ŁODZI-SRODMlEŚCIA W ŁODZI, SĄD GOSPODARCZY XX WYDZIAŁ KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO, KRS nr 0000437199